Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 2 common:people_all_forms

30.05.2018 № 22-О НАКАЗ Про підсумки організації методичної роботи з педагогічними кадрами ЦТДЮ м. Ірпеня в 2017/2018 н. р.

Date: 12 червня 2018 о 15:08

30.05.2018 № 22-О

Про підсумки організації
методичної роботи
з педагогічними кадрами
ЦТДЮ м. Ірпеня в 2017/2018 н. р.
У 2017/2018 навчальному році методична робота в ЦТДЮІ здійснювалася з метою реалізації основних положень розпорядчих документів та програм розвитку освіти Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Академії неперервної освіти, управління освіти і науки Ірпінської міської ради, підвищення ефективності організації навчально-виховного процесу, вдосконалення педагогічної майстерності керівників гуртків, а також відповідно до завдань, визначених у наказі по ЦТДЮІ №32-О від 07.09.2016 р. «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2017/2018 навчальному році». На підставі інформаційно-аналітичного звіту про підсумки методичної роботи у ЦТДЮІ у 2017/2018 навчальному році, що додається

НАКАЗУЮ:

1. Визнати результати методичної роботи з педагогічними кадрами ЦТДЮІ у 2017/2018 навчальному році задовільними.
2. План методичної роботи ЦТДЮІ на 2017/2018 навчальний рік вважати виконаним.
3. Продовжити роботу над методичною проблемою закладу відповідно до перспективного плану роботи у 2018/2019 навчальному році.
4. Спланувати методичні заходи на 2018/2019 навчальний рік з урахуванням позитивного досвіду минулих навчальних років та попередження недоліків, допущенних у роботі.

5. Спрямувати методичну роботу у 2018/2019 навчальному році на вирішення таких завдань:
5.1.Оновлення навчально-виховного процесу шляхом активного впровадження освітніх інноваційних технологій та поглиблення науково-теоретичної роботи.
5.2. Удосконалення системи національного виховання учнівської молоді, утвердження учнівського самоврядування, творчих об’єднань гуртківців як необхідної форми громадянського виховання.
5.3. Постійне ознайомлення педагогів із новими досягненнями психолого-педагогічних наук і методиками гурткової роботи.
5.4.Надання практичної допомоги керівникам гуртків з питань удосконалення педагогічної майстерності, розширення теоретичних знань, оволодіння новими методами і прийомами навчання та виховання.
5.5. Розвиток творчої активності педагогів: підвищення професіоналізму, компетентності, духовності та відповідальності працівників позашкільної освіти за результати своєї праці.
5.6.Вивчення рівня навчальних досягнень вихованців, труднощів у опануванні навчальним матеріалом, вироблення рекомендацій щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу.
5.7.Здійснення моніторингу освітньої діяльності.
5.8.Сприяння створенню позитивного іміджу позашкільного навчального закладу.
6. Методисту ЦТДЮІ Воронковій Г.С., забезпечувати методичний супровід професійного розвитку педагогів на основі вільного вибору форм і методів підвищення кваліфікації у атестаційний та між атестаційний періоди.
7. Керівникам гуртків:
7.1. Систематично працювати над підвищенням рівня професійної майстерності.
7.2. Впроваджувати сучасні методики навчання з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста ЦТДЮІ Воронкову Г.С.

Директор ЦТДЮ м. Ірпеня І.В.Луценко

З наказом ознайомлена: Г.С. Воронкова

Comments:
Only authorized users can leave comments.